۲۰ راه مختلف برای یادگیری زبان به صورت آنلاین

Mango Languages: از طریق این سایت می توانید یادگیری ۱۲ زبان مختلف را به صورت محاوره ای آموزش ببینید.

Vocabulix: خدمات این سایت کاملا رایگان است. تقریبا به شکل یک شبکه اجتماعی عمل می کند که از طریق آن قادر خواهید بود اسپانیایی، آلملنی و انگلیسی را بیاموزید.

SpanishpodFrenchpodChinesepod: سه وب سایت از یک مجموعه مشترک که می توانید از طریق آن ها به طور رایگان فرانسوی، چینی و اسپانیایی را یاد بگیرید.

BBC Languages: گروهی از زبان های مختلف را شامل می شود که به روش های گوناگون و دوره ای توانایی درک و یادگیری آن ها را دارید.

BBC Languages

eLanguageSchool: آموزش هایی رایگان برای یادگیری ۱۰ زبان مختلف دنیا به صورت آنلاین.

Linkua: این وب سایت بیش از ۱۰۰ زبان زنده دنیا را شامل می شود که حتی فارسی را هم در بر دارد! در واقع آموزش های این سایت بیشتر شبیه به یادگیری در کلاس های خصوصی توسط مدرسین مختلف است که برای استفاده از آن نیاز به کمی پول دارید!

LiveMocha: این سایت به صورت ترکیبی آموزش های خود را ارائه می دهد و به وسیله انجمن های آنلاین خود، باعث ایجاد تکرار و تمرین شما می شود و به تلفظ صحیح تان کمک می کند.

LiveMocha

پس از آنکه نیازهای اولیه خود را نسبت به یادگیری برطرف نمودید، احتیاج به تکرار و تمرین دارید. مطمئنا یادگیری انفرادی در صورتی که شخصی را در اطراف خود برای مکالمه زبان با او نداشته باشید کمی سخت به نظر می رسد. سایت های زیر برای این منظور به کمک شما خواهند آمد.

SharedTalk: یک سیستم تبادل زبان با پوشش ۱۱۳ زبان مختلف که به کمک یکی از تولید کنندگان نرم افزار های محبوب آموزش زبان (RosettaStone) گرد آوری شده است.

xLingo: وب سایتی که به کاربران خود این اجازه را می دهد تا با ساخت کارت های آموزشی آن ها را بین یکدیگر به اشتراک بگذارند.

Palabea: با تکیه بر دوره های مختلف آموزش زبان، در افزایش تبادلات زبان های مختلف کمک می کند.

iTalki: اگر با Yahoo! Answer آشنا باشید، در استفاده از این سایت بسیار آسوده خواهید بود چرا که تقریبا الگوی این سایت بر پایه سیستم جواب گویی یاهو بنا شده است.

Huitalk: شامل انجمن ها، مقالات و لیست مختلفی از واژگان زبان ها است.

Interpals: یکی از محبوب ترین شبکه های تبادل زبان های مختلف دنیا است.

Palabea

Mixxer: از وب سایت های رایگان تبادل زبان است که به وسیله سیستم اسکایپ عمل می کند.

TT4You: این هم یک سایت سراسری برای تبادل زبان است.

Language Buddy: با پشتیبانی از ۱۱۵ زبان زنده دنیا، می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد.

Convesation Exchange: به وسیله دیدار های آنلاین از طریق چت، ایمیل و یا رو در رو کمک شایانی را برای کسب مهارت شما در زبان خواهد نمود. طبق بررسی من، کاربران فارسی متعددی را نیز می توانید در این سایت بیابید!

Lingozone: این وب سایت نیز از طریق ایجاد بازی های مختلف، باعث تمرین و تکرار شما خواهد شد.

Language Exchange Network: دارای لیست تمرین های طبقه بندی شده می باشد که از این نظر ممکن است نظر بسیاری از کاربران را جذب نماید.

MyLanguageExchange: یکی از قدیمی ترین سایت های آنلاین زبان است که با دارا بودن بیش از یک میلیون کاربر با ۱۵ زبان مختلف، همچنان یکی از پیشتازان است.

Language Exchange: ابزاری برای تبادل زبان که می توانید در فیس بوک از آن استفاده کنید.

مثل همیشه، اگر شما نیز وب سایت های مشابهی را در این زمینه می شناسید می توانید آن ها را در قسمت نظرات به دیگران معرفی نمایید.

 

منبع :http://weblogina.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: Alert: Content is protected !!