اپلیکیشن های تحت وب مایکروسافت آفیس از امروز صاحب امکان ویرایش زنده شده اند. ورد، پاورپوینت و اکسل همگی به روز شده اند تا قابلیت ویرایش همزمان توسط چند کاربر فعال شود.

images (11)
بله، حالا این مجموعه تحت وب بیش از پیش برای رقابت با گوگل داکس آماده شده و افرادی که روی یک سند مشترک کار می کنند امکان ویرایش همزمان و بدون تاخیر در نمایش تغییرات را دارند.
حتی افرادی که روی یکی از برنامه های دسکتاپ مشغول کار با سند به اشتراک گذاشته شده باشند با هر باز ذخیره دستی تغییرات، امکان همگامسازی آنها با فضای ابری را دارند و از این نظر مشکلی وجود نخواهد داشت.
از دیگر قابلیت های جدید اضافه شده به ورد تحت وب، امکان جستجو و جایگزینی متن، و نیز قابلیت تغییر استایل و فرمت در جداول و هدر/فوتر اسناد است.
اپلیکیشن تحت وب اکسل نیز حالا امکان درگ-اند-دراپ برای هر کادر و دوباره مرتب کردن هر ورقه را در کنار پشتیبانی بیشتر از انواع ورک بوک ها دارا است. پاورپوینت هم با یک ابزار کراپ عکس جدید به روز رسانی شده.
مایکروسافت همچنان تکرار می کند که به زودی پشتیبانی کامل اپلیکیشن های تحت وب آفیس از تبلت های اندرویدی را میسر خواهد کرد تا کاربران بتوانند در کروم به راحتی اسناد و برگه ها را ویرایش کنند. فعلا که این قول با تاخیر چند باره همراه شده.
شما می توانید از آدرس skydrive.live.com به اپلیکیشن های تحت وب به روز شده مایکروسافت دسترسی پیدا کرده و امکانات جدید را تجربه کنید.

منبع : نارنجی

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: Alert: Content is protected !!